dashiro.ro

YARSTIL FASHION S.R.L.

CUI 43061982 · J09/590/2020 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
E
31/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
3,5 mil. lei
Rezultat net (2025)
0 lei
profit
Angajați (2025)
80
Vechime
6 ani
înființată în 2020

Date de identificare

DenumireYARSTIL FASHION S.R.L.
CUI43061982
Nr. Registrul ComerțuluiJ09/590/2020
Data înmatriculării17 septembrie 2020
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1413
AdresăBRĂILA, Brăila
Websiteyarafashionstyle.myshopifi.com

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20253,5 mil. lei0 lei80382 mii lei649 mii lei-267 mii lei
20243,0 mil. lei109 mii lei70711 mii lei609 mii lei102 mii lei
20230 lei0 lei3462 lei7.490 lei-7.028 lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este YARSTIL FASHION S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

YARSTIL FASHION S.R.L. s-a înființat în 2020, având 5 ani vechime. Din cele 5.714 firme active cu codul CAEN 1413 la nivel național, este mai veche decât 23,7% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BRĂILA?

În județul BRĂILA activează 67 firme cu codul CAEN 1413. YARSTIL FASHION S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1413 au fost radiate în total?

Din cele 12.525 firme înregistrate cu CAEN 1413, 6.811 (54,4%) au fost radiate până în prezent. YARSTIL FASHION S.R.L. este în continuare activă.

Este YARSTIL FASHION S.R.L. plătitor de TVA?

YARSTIL FASHION S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.