dashiro.ro
Foto: Lucut Razvan · Unsplash

VIKING OFFICE SERVICE CENTER S.R.L.

CUI 22224777 · J2008001801127 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
79/100
Risc scazutLimită credit: 2,6 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
36,7 mil. lei
Rezultat net (2025)
1,5 mil. lei
profit
Angajați (2025)
214
Vechime
19 ani
înființată în 2007

Date de identificare

DenumireVIKING OFFICE SERVICE CENTER S.R.L.
CUI22224777
Nr. Registrul ComerțuluiJ2008001801127
Data înmatriculării7 august 2007
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN7020
AdresăCLUJ-NAPOCA, Cluj
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202536,7 mil. lei1,5 mil. lei21414,8 mil. lei4,3 mil. lei10,6 mil. lei
202439,4 mil. lei1,4 mil. lei24915,3 mil. lei4,8 mil. lei10,5 mil. lei
202342,4 mil. lei1,5 mil. lei27414,8 mil. lei4,4 mil. lei10,4 mil. lei
202237,1 mil. lei1,3 mil. lei26514,8 mil. lei3,5 mil. lei11,2 mil. lei
202142,6 mil. lei0 lei35013,1 mil. lei3,2 mil. lei9,9 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este VIKING OFFICE SERVICE CENTER S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

VIKING OFFICE SERVICE CENTER S.R.L. s-a înființat în 2007, având 18 ani vechime. Din cele 20.126 firme active cu codul CAEN 7020 la nivel național, este mai veche decât 87,8% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CLUJ?

În județul CLUJ activează 1.145 firme cu codul CAEN 7020. VIKING OFFICE SERVICE CENTER S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 7020 au fost radiate în total?

Din cele 21.984 firme înregistrate cu CAEN 7020, 1.858 (8,5%) au fost radiate până în prezent. VIKING OFFICE SERVICE CENTER S.R.L. este în continuare activă.

Este VIKING OFFICE SERVICE CENTER S.R.L. plătitor de TVA?

VIKING OFFICE SERVICE CENTER S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.