dashiro.ro
Foto: Gurău Felicia · Unsplash

UNITEX PRODUCTION EQUIPMENT RO S.R.L.

CUI 40435705 · J39/116/2019 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
E
31/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
5,4 mil. lei
Rezultat net (2025)
18 mii lei
profit
Angajați (2025)
26
Vechime
7 ani
înființată în 2019

Date de identificare

DenumireUNITEX PRODUCTION EQUIPMENT RO S.R.L.
CUI40435705
Nr. Registrul ComerțuluiJ39/116/2019
Data înmatriculării16 ianuarie 2019
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1320
AdresăURECHEŞTI COM. URECHEŞTI, Vrancea
Websiteunitexproduction.com

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20255,4 mil. lei18 mii lei263,9 mil. lei4,5 mil. lei-594 mii lei
20245,0 mil. lei1,8 mil. lei273,4 mil. lei4,1 mil. lei-612 mii lei
20234,1 mil. lei0 lei256,4 mil. lei7,5 mil. lei-1,1 mil. lei
20224,0 mil. lei0 lei296,4 mil. lei6,9 mil. lei-497 mii lei
20213,7 mil. lei154 mii lei244,6 mil. lei4,8 mil. lei-250 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este UNITEX PRODUCTION EQUIPMENT RO S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

UNITEX PRODUCTION EQUIPMENT RO S.R.L. s-a înființat în 2019, având 7 ani vechime. Din cele 148 firme active cu codul CAEN 1320 la nivel național, este mai veche decât 21,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul VRANCEA?

În județul VRANCEA activează 2 firme cu codul CAEN 1320. UNITEX PRODUCTION EQUIPMENT RO S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1320 au fost radiate în total?

Din cele 300 firme înregistrate cu CAEN 1320, 152 (50,7%) au fost radiate până în prezent. UNITEX PRODUCTION EQUIPMENT RO S.R.L. este în continuare activă.

Este UNITEX PRODUCTION EQUIPMENT RO S.R.L. plătitor de TVA?

UNITEX PRODUCTION EQUIPMENT RO S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.