dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

UNION 04 IMPEX SRL

CUI 8526591 · J1996000065516 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
82/100
Risc scazutLimită credit: 2,0 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
20,0 mil. lei
Rezultat net (2025)
166 mii lei
profit
Angajați (2025)
4
Vechime
30 de ani
înființată în 1996

Date de identificare

DenumireUNION 04 IMPEX SRL
CUI8526591
Nr. Registrul ComerțuluiJ1996000065516
Data înmatriculării13 iunie 1996
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4399
AdresăOLTENIŢA, Călărași
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202520,0 mil. lei166 mii lei454,8 mil. lei11,3 mil. lei43,6 mil. lei
20242,5 mil. lei31 mii lei547,6 mil. lei4,1 mil. lei43,5 mil. lei
20232,2 mil. lei14 mii lei723,5 mil. lei3,1 mil. lei20,4 mil. lei
20227,3 mil. lei58 mii lei1218,3 mil. lei1,9 mil. lei16,4 mil. lei
20211,6 mil. lei58 mii lei1818,9 mil. lei1,7 mil. lei17,2 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este UNION 04 IMPEX SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

UNION 04 IMPEX SRL s-a înființat în 1996, având 30 ani vechime. Din cele 8.638 firme active cu codul CAEN 4399 la nivel național, este mai veche decât 97,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CĂLĂRAŞI?

În județul CĂLĂRAŞI activează 70 firme cu codul CAEN 4399. UNION 04 IMPEX SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4399 au fost radiate în total?

Din cele 15.884 firme înregistrate cu CAEN 4399, 7.246 (45,6%) au fost radiate până în prezent. UNION 04 IMPEX SRL este în continuare activă.

Este UNION 04 IMPEX SRL plătitor de TVA?

UNION 04 IMPEX SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.