dashiro.ro
Foto: Marian Strinoiu · Unsplash

TULCEA GAZ SA

CUI 15480128 · J2003000235368 · Societate Comercială Pe Acţiuni

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
96/100
Risc scazutLimită credit: 1,7 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
16,5 mil. lei
Rezultat net (2025)
5,1 mil. lei
profit
Angajați (2025)
40
Vechime
23 de ani
înființată în 2003

Date de identificare

DenumireTULCEA GAZ SA
CUI15480128
Nr. Registrul ComerțuluiJ2003000235368
Data înmatriculării3 iunie 2003
Forma juridicăSocietate Comercială Pe Acţiuni
Cod CAEN3522
AdresăTULCEA, Tulcea
Websitetulceagaz.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202516,5 mil. lei5,1 mil. lei4024,2 mil. lei2,7 mil. lei21,4 mil. lei
202414,8 mil. lei4,2 mil. lei3923,5 mil. lei3,1 mil. lei20,3 mil. lei
202311,2 mil. lei1,3 mil. lei4120,0 mil. lei2,6 mil. lei17,3 mil. lei
202211,0 mil. lei0 lei4319,9 mil. lei3,8 mil. lei16,0 mil. lei
202125,3 mil. lei356 mii lei4520,4 mil. lei3,7 mil. lei16,6 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este TULCEA GAZ SA comparativ cu firmele din același domeniu?

TULCEA GAZ SA s-a înființat în 2003, având 23 ani vechime. Din cele 92 firme active cu codul CAEN 3522 la nivel național, este mai veche decât 69,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul TULCEA?

În județul TULCEA activează 2 firme cu codul CAEN 3522. TULCEA GAZ SA este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 3522 au fost radiate în total?

Din cele 141 firme înregistrate cu CAEN 3522, 49 (34,8%) au fost radiate până în prezent. TULCEA GAZ SA este în continuare activă.

Este TULCEA GAZ SA plătitor de TVA?

TULCEA GAZ SA este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.