dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

TEMPERA SRL

CUI 6606171 · J1994001696188 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
C
58/100
Risc mediuLimită credit: 880 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
22,0 mil. lei
Rezultat net (2025)
930 mii lei
profit
Angajați (2025)
14
Vechime
32 de ani
înființată în 1994

Date de identificare

DenumireTEMPERA SRL
CUI6606171
Nr. Registrul ComerțuluiJ1994001696188
Data înmatriculării22 decembrie 1994
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4683
AdresăStr. 22 Decembrie 1989, Mun. Târgu Jiu, Gorj
Websitetempera.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202522,0 mil. lei930 mii lei147,2 mil. lei4,6 mil. lei2,6 mil. lei
202425,7 mil. lei1,5 mil. lei148,6 mil. lei5,5 mil. lei3,2 mil. lei
202318,7 mil. lei1,2 mil. lei138,4 mil. lei5,7 mil. lei2,7 mil. lei
202217,1 mil. lei729 mii lei175,1 mil. lei3,5 mil. lei1,6 mil. lei
202115,8 mil. lei929 mii lei185,2 mil. lei2,8 mil. lei2,4 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este TEMPERA SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

TEMPERA SRL s-a înființat în 1994, având 31 ani vechime. Din cele 4.822 firme active cu codul CAEN 4683 la nivel național, este mai veche decât 96,3% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul GORJ?

În județul GORJ activează 63 firme cu codul CAEN 4683. TEMPERA SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4683 au fost radiate în total?

Din cele 4.889 firme înregistrate cu CAEN 4683, 67 (1,4%) au fost radiate până în prezent. TEMPERA SRL este în continuare activă.

Este TEMPERA SRL plătitor de TVA?

TEMPERA SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.