dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

SUPERMARKET LA COCOŞ S.A.

CUI 31001774 · J2017002627292 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
80/100
Risc scazutLimită credit: 151,0 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
1,51 mld. lei
Rezultat net (2025)
34,8 mil. lei
profit
Angajați (2025)
985
Vechime
14 ani
înființată în 2012

Date de identificare

DenumireSUPERMARKET LA COCOŞ S.A.
CUI31001774
Nr. Registrul ComerțuluiJ2017002627292
Data înmatriculării11 decembrie 2012
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4690
AdresăStr. Poligonului nr. 5-7, Mun. Ploieşti, Prahova
Websitela-cocos.com

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20251,51 mld. lei34,8 mil. lei985325,3 mil. lei162,9 mil. lei160,6 mil. lei
20241,18 mld. lei36,5 mil. lei680239,6 mil. lei94,5 mil. lei143,7 mil. lei
2023974,3 mil. lei19,3 mil. lei615159,0 mil. lei121,3 mil. lei37,7 mil. lei
2022713,5 mil. lei20,4 mil. lei536119,9 mil. lei98,3 mil. lei21,6 mil. lei
2021549,4 mil. lei10,8 mil. lei47779,8 mil. lei64,0 mil. lei15,8 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este SUPERMARKET LA COCOŞ S.A. comparativ cu firmele din același domeniu?

SUPERMARKET LA COCOŞ S.A. s-a înființat în 2012, având 13 ani vechime. Din cele 13.187 firme active cu codul CAEN 4690 la nivel național, este mai veche decât 60,8% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul PRAHOVA?

În județul PRAHOVA activează 608 firme cu codul CAEN 4690. SUPERMARKET LA COCOŞ S.A. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4690 au fost radiate în total?

Din cele 19.359 firme înregistrate cu CAEN 4690, 6.172 (31,9%) au fost radiate până în prezent. SUPERMARKET LA COCOŞ S.A. este în continuare activă.

Este SUPERMARKET LA COCOŞ S.A. plătitor de TVA?

SUPERMARKET LA COCOŞ S.A. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.