dashiro.ro

STOFE BUHUSI SA

CUI 962838 · J04/52/1991 · Societate Comercială Pe Acţiuni

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
91/100
Risc scazutLimită credit: 956 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
9,6 mil. lei
Rezultat net (2025)
651 mii lei
profit
Angajați (2025)
47
Vechime
34 de ani
înființată în 1992

Date de identificare

DenumireSTOFE BUHUSI SA
CUI962838
Nr. Registrul ComerțuluiJ04/52/1991
Data înmatriculării7 decembrie 1992
Forma juridicăSocietate Comercială Pe Acţiuni
Cod CAEN1320
AdresăBUHUŞI, Bacău
Websitestofebuhusi.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20259,6 mil. lei651 mii lei4725,3 mil. lei662 mii lei23,9 mil. lei
20248,3 mil. lei303 mii lei5823,7 mil. lei497 mii lei23,2 mil. lei
20237,3 mil. lei554 mii lei5623,5 mil. lei545 mii lei22,9 mil. lei
20228,0 mil. lei360 mii lei6023,1 mil. lei693 mii lei22,4 mil. lei
20217,2 mil. lei199 mii lei6322,5 mil. lei493 mii lei22,0 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este STOFE BUHUSI SA comparativ cu firmele din același domeniu?

STOFE BUHUSI SA s-a înființat în 1992, având 33 ani vechime. Din cele 148 firme active cu codul CAEN 1320 la nivel național, este mai veche decât 100,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BACĂU?

În județul BACĂU activează 5 firme cu codul CAEN 1320. STOFE BUHUSI SA este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1320 au fost radiate în total?

Din cele 300 firme înregistrate cu CAEN 1320, 152 (50,7%) au fost radiate până în prezent. STOFE BUHUSI SA este în continuare activă.

Este STOFE BUHUSI SA plătitor de TVA?

STOFE BUHUSI SA este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.