dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

STERIE A LILIANA FLORENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI 46256059 · F29/517/2022

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireSTERIE A LILIANA FLORENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
CUI46256059
Nr. Registrul ComerțuluiF29/517/2022
Data înmatriculării7 iunie 2022
Forma juridică
Cod CAEN6832
AdresăPLOIEŞTI, Prahova
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este STERIE A LILIANA FLORENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

STERIE A LILIANA FLORENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ s-a înființat în 2022, având 4 ani vechime. Din cele 9.189 firme active cu codul CAEN 6832 la nivel național, este mai veche decât 25,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul PRAHOVA?

În județul PRAHOVA activează 183 firme cu codul CAEN 6832. STERIE A LILIANA FLORENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 6832 au fost radiate în total?

Din cele 11.419 firme înregistrate cu CAEN 6832, 2.230 (19,5%) au fost radiate până în prezent. STERIE A LILIANA FLORENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este în continuare activă.

Este STERIE A LILIANA FLORENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ plătitor de TVA?

STERIE A LILIANA FLORENTINA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.