dashiro.ro
Foto: Marian Strinoiu · Unsplash

STAR BETON TOP SRL

CUI 28975552 · J36/370/2011 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
73/100
Risc scazutLimită credit: 1,3 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
18,2 mil. lei
Rezultat net (2025)
286 mii lei
profit
Angajați (2025)
44
Vechime
15 ani
înființată în 2011

Date de identificare

DenumireSTAR BETON TOP SRL
CUI28975552
Nr. Registrul ComerțuluiJ36/370/2011
Data înmatriculării10 august 2011
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2363
AdresăTULCEA, Tulcea
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202518,2 mil. lei286 mii lei4427,9 mil. lei9,0 mil. lei17,3 mil. lei
202419,7 mil. lei771 mii lei4321,9 mil. lei3,8 mil. lei17,0 mil. lei
202331,6 mil. lei2,5 mil. lei5622,1 mil. lei4,3 mil. lei16,2 mil. lei
202227,6 mil. lei2,4 mil. lei6026,1 mil. lei6,1 mil. lei13,7 mil. lei
202129,6 mil. lei4,3 mil. lei6019,8 mil. lei1,2 mil. lei11,4 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este STAR BETON TOP SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

STAR BETON TOP SRL s-a înființat în 2011, având 14 ani vechime. Din cele 523 firme active cu codul CAEN 2363 la nivel național, este mai veche decât 62,1% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul TULCEA?

În județul TULCEA activează 9 firme cu codul CAEN 2363. STAR BETON TOP SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2363 au fost radiate în total?

Din cele 731 firme înregistrate cu CAEN 2363, 208 (28,5%) au fost radiate până în prezent. STAR BETON TOP SRL este în continuare activă.

Este STAR BETON TOP SRL plătitor de TVA?

STAR BETON TOP SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.