dashiro.ro
Foto: Gurău Felicia · Unsplash

SOCIETATEA DE ADMINISTRARE SI MANAGEMENT SA

CUI 14729701 · J2002000282392 · Societate Comercială Pe Acţiuni

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
B
72/100
Risc scazutLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
0 lei
Rezultat net (2025)
1,4 mil. lei
profit
Angajați (2025)
0
Vechime
24 de ani
înființată în 2002

Date de identificare

DenumireSOCIETATEA DE ADMINISTRARE SI MANAGEMENT SA
CUI14729701
Nr. Registrul ComerțuluiJ2002000282392
Data înmatriculării4 iulie 2002
Forma juridicăSocietate Comercială Pe Acţiuni
Cod CAEN6421
AdresăStr. Republicii nr. 9, Mun. Focşani, Vrancea
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20250 lei1,4 mil. lei021,0 mil. lei1,2 mil. lei19,8 mil. lei
20240 lei778 mii lei019,9 mil. lei1,3 mil. lei18,6 mil. lei
20230 lei940 mii lei319,6 mil. lei740 mii lei18,9 mil. lei
20220 lei541 mii lei219,3 mil. lei1,4 mil. lei17,9 mil. lei
20210 lei681 mii lei219,2 mil. lei773 mii lei18,4 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este SOCIETATEA DE ADMINISTRARE SI MANAGEMENT SA comparativ cu firmele din același domeniu?

SOCIETATEA DE ADMINISTRARE SI MANAGEMENT SA s-a înființat în 2002, având 24 ani vechime. Din cele 1.612 firme active cu codul CAEN 6421 la nivel național, este mai veche decât 97,2% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul VRANCEA?

În județul VRANCEA activează 5 firme cu codul CAEN 6421. SOCIETATEA DE ADMINISTRARE SI MANAGEMENT SA este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 6421 au fost radiate în total?

Din cele 1.810 firme înregistrate cu CAEN 6421, 198 (10,9%) au fost radiate până în prezent. SOCIETATEA DE ADMINISTRARE SI MANAGEMENT SA este în continuare activă.

Este SOCIETATEA DE ADMINISTRARE SI MANAGEMENT SA plătitor de TVA?

SOCIETATEA DE ADMINISTRARE SI MANAGEMENT SA NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.