dashiro.ro
Foto: Alisa Anton · Unsplash

SOCIAL AVENTURA S.R.L.

CUI 45747716 · J2022000430322 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
D
35/100
Risc ridicatLimită credit: 951 lei
Cifră de afaceri (2025)
63 mii lei
Rezultat net (2025)
0 lei
profit
Angajați (2025)
0
Vechime
4 ani
înființată în 2022

Date de identificare

DenumireSOCIAL AVENTURA S.R.L.
CUI45747716
Nr. Registrul ComerțuluiJ2022000430322
Data înmatriculării4 martie 2022
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN7721
AdresăStr. Heinrich Heine nr. 27, Mun. Sibiu, Sibiu
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202563 mii lei0 lei0219 mii lei49 mii lei8.105 lei
2024104 mii lei8.752 lei0248 mii lei0 lei9.260 lei
2023100 mii lei0 lei0306 mii lei7.453 lei508 lei
202257 mii lei47 mii lei2411 mii lei8.235 lei47 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este SOCIAL AVENTURA S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

SOCIAL AVENTURA S.R.L. s-a înființat în 2022, având 4 ani vechime. Din cele 1.746 firme active cu codul CAEN 7721 la nivel național, este mai veche decât 40,9% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul SIBIU?

În județul SIBIU activează 62 firme cu codul CAEN 7721. SOCIAL AVENTURA S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 7721 au fost radiate în total?

Din cele 2.408 firme înregistrate cu CAEN 7721, 662 (27,5%) au fost radiate până în prezent. SOCIAL AVENTURA S.R.L. este în continuare activă.

Este SOCIAL AVENTURA S.R.L. plătitor de TVA?

SOCIAL AVENTURA S.R.L. NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.