dashiro.ro
Foto: Valentin Balan · Unsplash

RARAUL SA

CUI 730137 · J1991000013334 · Societate Comercială Pe Acţiuni

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
71/100
Risc scazutLimită credit: 13,5 mil. lei
Cifră de afaceri (2024)
193,3 mil. lei
Rezultat net (2024)
10,2 mil. lei
profit
Angajați (2024)
234
Vechime
34 de ani
înființată în 1992

Date de identificare

DenumireRARAUL SA
CUI730137
Nr. Registrul ComerțuluiJ1991000013334
Data înmatriculării30 noiembrie 1992
Forma juridicăSocietate Comercială Pe Acţiuni
Cod CAEN1051
AdresăCÂMPULUNG MOLDOVENESC, Suceava
Websiteraraul.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2024193,3 mil. lei10,2 mil. lei234115,2 mil. lei62,9 mil. lei52,2 mil. lei
2023176,5 mil. lei10,3 mil. lei22989,9 mil. lei47,9 mil. lei41,9 mil. lei
2022162,8 mil. lei3,4 mil. lei229103,4 mil. lei71,7 mil. lei31,6 mil. lei
2021127,4 mil. lei0 lei23287,6 mil. lei62,9 mil. lei24,5 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este RARAUL SA comparativ cu firmele din același domeniu?

RARAUL SA s-a înființat în 1992, având 33 ani vechime. Din cele 1.031 firme active cu codul CAEN 1051 la nivel național, este mai veche decât 99,9% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul SUCEAVA?

În județul SUCEAVA activează 69 firme cu codul CAEN 1051. RARAUL SA este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1051 au fost radiate în total?

Din cele 1.648 firme înregistrate cu CAEN 1051, 617 (37,4%) au fost radiate până în prezent. RARAUL SA este în continuare activă.

Este RARAUL SA plătitor de TVA?

RARAUL SA este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.