dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

PROTEHNIC INSTAL HVAC SRL

CUI 29599227 · J2012000064100 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
91/100
Risc scazutLimită credit: 4,4 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
44,3 mil. lei
Rezultat net (2025)
13,4 mil. lei
profit
Angajați (2025)
18
Vechime
14 ani
înființată în 2012

Date de identificare

DenumirePROTEHNIC INSTAL HVAC SRL
CUI29599227
Nr. Registrul ComerțuluiJ2012000064100
Data înmatriculării26 ianuarie 2012
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4322
AdresăSat Sudiţi Com. Poşta Câlnău, Buzău
Websiteprotehnic.com

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202544,3 mil. lei13,4 mil. lei1837,2 mil. lei17,7 mil. lei19,5 mil. lei
202430,8 mil. lei13,3 mil. lei1628,2 mil. lei12,1 mil. lei16,1 mil. lei
202333,9 mil. lei8,3 mil. lei1718,6 mil. lei8,7 mil. lei10,0 mil. lei
20229,1 mil. lei1,0 mil. lei159,5 mil. lei7,8 mil. lei1,7 mil. lei
20216,5 mil. lei759 mii lei154,1 mil. lei3,5 mil. lei665 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este PROTEHNIC INSTAL HVAC SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

PROTEHNIC INSTAL HVAC SRL s-a înființat în 2012, având 14 ani vechime. Din cele 18.195 firme active cu codul CAEN 4322 la nivel național, este mai veche decât 68,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BUZĂU?

În județul BUZĂU activează 259 firme cu codul CAEN 4322. PROTEHNIC INSTAL HVAC SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4322 au fost radiate în total?

Din cele 26.714 firme înregistrate cu CAEN 4322, 8.519 (31,9%) au fost radiate până în prezent. PROTEHNIC INSTAL HVAC SRL este în continuare activă.

Este PROTEHNIC INSTAL HVAC SRL plătitor de TVA?

PROTEHNIC INSTAL HVAC SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.