dashiro.ro
Foto: Alisa Anton · Unsplash

PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L.

CUI 30933362 · J2019000864329 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
67/100
Risc scazutLimită credit: 1,0 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
14,9 mil. lei
Rezultat net (2025)
4,1 mil. lei
profit
Angajați (2025)
20
Vechime
14 ani
înființată în 2012

Date de identificare

DenumirePERSIDIUS SYSTEMS S.R.L.
CUI30933362
Nr. Registrul ComerțuluiJ2019000864329
Data înmatriculării22 noiembrie 2012
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN6310
AdresăSADU COM. SADU, Sibiu
Websitepersidius.com

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202514,9 mil. lei4,1 mil. lei2014,7 mil. lei7,8 mil. lei4,1 mil. lei
202420,8 mil. lei8,3 mil. lei2915,5 mil. lei6,6 mil. lei8,0 mil. lei
202311,0 mil. lei4,5 mil. lei68,7 mil. lei3,7 mil. lei4,5 mil. lei
20221,8 mil. lei498 mii lei4918 mii lei414 mii lei504 mii lei
20211,6 mil. lei798 mii lei41,3 mil. lei357 mii lei947 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L. s-a înființat în 2012, având 13 ani vechime. Din cele 3.536 firme active cu codul CAEN 6310 la nivel național, este mai veche decât 85,7% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul SIBIU?

În județul SIBIU activează 78 firme cu codul CAEN 6310. PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 6310 au fost radiate în total?

Din cele 3.667 firme înregistrate cu CAEN 6310, 131 (3,6%) au fost radiate până în prezent. PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L. este în continuare activă.

Este PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L. plătitor de TVA?

PERSIDIUS SYSTEMS S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 1 august 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.