dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

PAIDEA SRL

CUI 25680441 · J2009000324183 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
D
46/100
Risc ridicatLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
0 lei
Rezultat net (2025)
125 lei
profit
Angajați (2025)
9
Vechime
17 ani
înființată în 2009

Date de identificare

DenumirePAIDEA SRL
CUI25680441
Nr. Registrul ComerțuluiJ2009000324183
Data înmatriculării18 iunie 2009
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN8559
AdresăTÂRGU JIU, Gorj
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20250 lei125 lei917,5 mil. lei2,2 mil. lei671 mii lei
20249.440 lei126 lei118,6 mil. lei386 mii lei671 mii lei
202384 mii lei75 mii lei31,0 mil. lei171 mii lei861 mii lei
202257 mii lei155 lei44,7 mil. lei561 mii lei786 mii lei
202170 mii lei179 lei17,7 mil. lei329 mii lei786 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este PAIDEA SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

PAIDEA SRL s-a înființat în 2009, având 17 ani vechime. Din cele 27.247 firme active cu codul CAEN 8559 la nivel național, este mai veche decât 94,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul GORJ?

În județul GORJ activează 194 firme cu codul CAEN 8559. PAIDEA SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 8559 au fost radiate în total?

Din cele 38.346 firme înregistrate cu CAEN 8559, 11.099 (28,9%) au fost radiate până în prezent. PAIDEA SRL este în continuare activă.

Este PAIDEA SRL plătitor de TVA?

PAIDEA SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.