dashiro.ro
Foto: Marian Strinoiu · Unsplash

NRX WIND SRL

CUI 30270464 · J2012000274361 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
E
25/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
4,1 mil. lei
Rezultat net (2025)
0 lei
profit
Angajați (2025)
2
Vechime
14 ani
înființată în 2012

Date de identificare

DenumireNRX WIND SRL
CUI30270464
Nr. Registrul ComerțuluiJ2012000274361
Data înmatriculării1 iunie 2012
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN3512
AdresăTULCEA, Tulcea
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20254,1 mil. lei0 lei238,3 mil. lei38,3 mil. lei2.741 lei
202410,6 mil. lei87 mii lei237,4 mil. lei36,8 mil. lei521 mii lei
20237,8 mil. lei0 lei237,6 mil. lei37,9 mil. lei-279 mii lei
20227,0 mil. lei269 mii lei237,3 mil. lei34,6 mil. lei2,7 mil. lei
20216,2 mil. lei1,6 mil. lei25,9 mil. lei3,4 mil. lei2,5 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este NRX WIND SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

NRX WIND SRL s-a înființat în 2012, având 14 ani vechime. Din cele 3.364 firme active cu codul CAEN 3512 la nivel național, este mai veche decât 87,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul TULCEA?

În județul TULCEA activează 44 firme cu codul CAEN 3512. NRX WIND SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 3512 au fost radiate în total?

Din cele 3.480 firme înregistrate cu CAEN 3512, 116 (3,3%) au fost radiate până în prezent. NRX WIND SRL este în continuare activă.

Este NRX WIND SRL plătitor de TVA?

NRX WIND SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 1 august 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.