dashiro.ro
Foto: Reanimated Man X · Unsplash

NEXTTECH INTERNATIONAL SRL

CUI 34347544 · J2015000161314 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
98/100
Risc scazutLimită credit: 7,3 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
73,4 mil. lei
Rezultat net (2025)
24,5 mil. lei
profit
Angajați (2025)
98
Vechime
11 ani
înființată în 2015

Date de identificare

DenumireNEXTTECH INTERNATIONAL SRL
CUI34347544
Nr. Registrul ComerțuluiJ2015000161314
Data înmatriculării8 aprilie 2015
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN6210
AdresăAleea Pinului nr. 13, Mun. Zalău, Sălaj
Websitenexttech.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202573,4 mil. lei24,5 mil. lei9831,5 mil. lei6,0 mil. lei25,5 mil. lei
202464,5 mil. lei19,1 mil. lei8726,6 mil. lei6,6 mil. lei20,0 mil. lei
202357,7 mil. lei17,5 mil. lei7922,1 mil. lei3,8 mil. lei18,3 mil. lei
202244,7 mil. lei14,0 mil. lei6318,7 mil. lei4,3 mil. lei14,4 mil. lei
202137,2 mil. lei19,4 mil. lei4922,9 mil. lei3,4 mil. lei19,5 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este NEXTTECH INTERNATIONAL SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

NEXTTECH INTERNATIONAL SRL s-a înființat în 2015, având 11 ani vechime. Din cele 23.812 firme active cu codul CAEN 6210 la nivel național, este mai veche decât 90,5% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul SĂLAJ?

În județul SĂLAJ activează 125 firme cu codul CAEN 6210. NEXTTECH INTERNATIONAL SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 6210 au fost radiate în total?

Din cele 24.490 firme înregistrate cu CAEN 6210, 678 (2,8%) au fost radiate până în prezent. NEXTTECH INTERNATIONAL SRL este în continuare activă.

Este NEXTTECH INTERNATIONAL SRL plătitor de TVA?

NEXTTECH INTERNATIONAL SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.