dashiro.ro
Foto: Cimpueru Filip · Unsplash

NEW BV AGRI SRL

CUI 28847294 · J16/1296/2011 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
C
55/100
Risc mediuLimită credit: 1,0 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
25,2 mil. lei
Rezultat net (2025)
2,7 mil. lei
profit
Angajați (2025)
19
Vechime
15 ani
înființată în 2011

Date de identificare

DenumireNEW BV AGRI SRL
CUI28847294
Nr. Registrul ComerțuluiJ16/1296/2011
Data înmatriculării12 iulie 2011
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN111
AdresăStr. SLT. MARINESCU CATALIN nr. 1, Sat Pieleşti Com. Pieleşti, Dolj
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202525,2 mil. lei2,7 mil. lei1962,7 mil. lei53,3 mil. lei9,4 mil. lei
202427,9 mil. lei372 mii lei2155,1 mil. lei48,1 mil. lei7,1 mil. lei
202336,0 mil. lei395 mii lei2363,7 mil. lei52,2 mil. lei11,6 mil. lei
202239,5 mil. lei10,0 mil. lei2163,2 mil. lei46,4 mil. lei16,6 mil. lei
202122,5 mil. lei4,5 mil. lei2149,2 mil. lei39,0 mil. lei10,2 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este NEW BV AGRI SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

NEW BV AGRI SRL s-a înființat în 2011, având 15 ani vechime. Din cele 28.363 firme active cu codul CAEN 111 la nivel național, este mai veche decât 69,3% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul DOLJ?

În județul DOLJ activează 1.782 firme cu codul CAEN 111. NEW BV AGRI SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 111 au fost radiate în total?

Din cele 41.857 firme înregistrate cu CAEN 111, 13.494 (32,2%) au fost radiate până în prezent. NEW BV AGRI SRL este în continuare activă.

Este NEW BV AGRI SRL plătitor de TVA?

NEW BV AGRI SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.