dashiro.ro

MODEON FASHION SRL

CUI 19162941 · J2006001581041 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
74/100
Risc scazutLimită credit: 883 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
12,6 mil. lei
Rezultat net (2025)
2,1 mil. lei
profit
Angajați (2025)
147
Vechime
20 de ani
înființată în 2006

Date de identificare

DenumireMODEON FASHION SRL
CUI19162941
Nr. Registrul ComerțuluiJ2006001581041
Data înmatriculării3 noiembrie 2006
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1392
AdresăONEŞTI, Bacău
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202512,6 mil. lei2,1 mil. lei1476,1 mil. lei4,0 mil. lei2,1 mil. lei
202413,1 mil. lei728 mii lei1634,5 mil. lei3,7 mil. lei738 mii lei
202313,9 mil. lei701 mii lei1704,1 mil. lei3,4 mil. lei711 mii lei
202212,5 mil. lei1,0 mil. lei1894,1 mil. lei3,1 mil. lei887 mii lei
20219,6 mil. lei152 mii lei1883,3 mil. lei2,5 mil. lei711 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este MODEON FASHION SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

MODEON FASHION SRL s-a înființat în 2006, având 19 ani vechime. Din cele 1.946 firme active cu codul CAEN 1392 la nivel național, este mai veche decât 78,9% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BACĂU?

În județul BACĂU activează 59 firme cu codul CAEN 1392. MODEON FASHION SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1392 au fost radiate în total?

Din cele 3.382 firme înregistrate cu CAEN 1392, 1.436 (42,5%) au fost radiate până în prezent. MODEON FASHION SRL este în continuare activă.

Este MODEON FASHION SRL plătitor de TVA?

MODEON FASHION SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.