dashiro.ro
Foto: Lucut Razvan · Unsplash

MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A.

CUI 37200067 · J2017000942122 · Societate Comercială Pe Acţiuni

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
92/100
Risc scazutLimită credit: 72 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
719 mii lei
Rezultat net (2025)
7,2 mil. lei
profit
Angajați (2025)
3
Vechime
9 ani
înființată în 2017

Date de identificare

DenumireMENDOLA INVESTMENT GROUP S.A.
CUI37200067
Nr. Registrul ComerțuluiJ2017000942122
Data înmatriculării14 martie 2017
Forma juridicăSocietate Comercială Pe Acţiuni
Cod CAEN6421
AdresăVLAHA COM. SĂVĂDISLA, Cluj
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025719 mii lei7,2 mil. lei379,8 mil. lei7,1 mil. lei72,7 mil. lei
2024639 mii lei1,7 mil. lei374,1 mil. lei2,6 mil. lei71,5 mil. lei
2023702 mii lei2,8 mil. lei373,9 mil. lei2,4 mil. lei71,5 mil. lei
2022672 mii lei2,3 mil. lei373,6 mil. lei2,6 mil. lei71,0 mil. lei
2021550 mii lei5,8 mil. lei373,3 mil. lei3,9 mil. lei69,3 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A. comparativ cu firmele din același domeniu?

MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A. s-a înființat în 2017, având 9 ani vechime. Din cele 1.612 firme active cu codul CAEN 6421 la nivel național, este mai veche decât 85,5% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CLUJ?

În județul CLUJ activează 109 firme cu codul CAEN 6421. MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 6421 au fost radiate în total?

Din cele 1.810 firme înregistrate cu CAEN 6421, 198 (10,9%) au fost radiate până în prezent. MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A. este în continuare activă.

Este MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A. plătitor de TVA?

MENDOLA INVESTMENT GROUP S.A. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.