dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

MAT CORD BIOMEDICA SRL

CUI 13976401 · J2001000248102 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
A
90/100
Risc scazutLimită credit: 741 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
7,4 mil. lei
Rezultat net (2025)
3,0 mil. lei
profit
Angajați (2025)
30
Vechime
25 de ani
înființată în 2001

Date de identificare

DenumireMAT CORD BIOMEDICA SRL
CUI13976401
Nr. Registrul ComerțuluiJ2001000248102
Data înmatriculării18 iunie 2001
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN8622
AdresăBUZĂU, Buzău
Websitematcord.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20257,4 mil. lei3,0 mil. lei3012,2 mil. lei4,3 mil. lei7,6 mil. lei
20246,9 mil. lei3,1 mil. lei319,5 mil. lei4,3 mil. lei4,8 mil. lei
20236,6 mil. lei3,1 mil. lei277,1 mil. lei1,9 mil. lei4,9 mil. lei
20224,9 mil. lei1,7 mil. lei267,4 mil. lei2,6 mil. lei3,5 mil. lei
20214,9 mil. lei2,3 mil. lei265,4 mil. lei848 mii lei4,1 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este MAT CORD BIOMEDICA SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

MAT CORD BIOMEDICA SRL s-a înființat în 2001, având 25 ani vechime. Din cele 28.857 firme active cu codul CAEN 8622 la nivel național, este mai veche decât 98,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BUZĂU?

În județul BUZĂU activează 313 firme cu codul CAEN 8622. MAT CORD BIOMEDICA SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 8622 au fost radiate în total?

Din cele 33.498 firme înregistrate cu CAEN 8622, 4.641 (13,9%) au fost radiate până în prezent. MAT CORD BIOMEDICA SRL este în continuare activă.

Este MAT CORD BIOMEDICA SRL plătitor de TVA?

MAT CORD BIOMEDICA SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.