dashiro.ro
Foto: Diana Cristea · Unsplash

LINCOLN PLUS SRL

CUI 15229526 · J2003000157013 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
72/100
Risc scazutLimită credit: 6,4 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
91,2 mil. lei
Rezultat net (2025)
3,0 mil. lei
profit
Angajați (2025)
132
Vechime
23 de ani
înființată în 2003

Date de identificare

DenumireLINCOLN PLUS SRL
CUI15229526
Nr. Registrul ComerțuluiJ2003000157013
Data înmatriculării21 februarie 2003
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4100
AdresăStr. Călăraşi nr. 47, Mun. Sebeş, Alba
Websitelincolnplus.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202591,2 mil. lei3,0 mil. lei13238,9 mil. lei22,0 mil. lei11,5 mil. lei
202451,6 mil. lei1,1 mil. lei12134,7 mil. lei20,2 mil. lei11,6 mil. lei
202369,6 mil. lei8,2 mil. lei10735,8 mil. lei18,7 mil. lei13,5 mil. lei
202254,7 mil. lei2,8 mil. lei7828,7 mil. lei18,0 mil. lei7,3 mil. lei
202156,8 mil. lei3,6 mil. lei4722,7 mil. lei14,7 mil. lei5,7 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este LINCOLN PLUS SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

LINCOLN PLUS SRL s-a înființat în 2003, având 23 ani vechime. Din cele 30.605 firme active cu codul CAEN 4100 la nivel național, este mai veche decât 95,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul ALBA?

În județul ALBA activează 606 firme cu codul CAEN 4100. LINCOLN PLUS SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4100 au fost radiate în total?

Din cele 31.303 firme înregistrate cu CAEN 4100, 698 (2,2%) au fost radiate până în prezent. LINCOLN PLUS SRL este în continuare activă.

Este LINCOLN PLUS SRL plătitor de TVA?

LINCOLN PLUS SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.