dashiro.ro

ITHAKI GROUP S.R.L.

CUI 44473299 · J2021001093046 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
D
46/100
Risc ridicatLimită credit: 175 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
11,7 mil. lei
Rezultat net (2025)
42 mii lei
profit
Angajați (2025)
201
Vechime
5 ani
înființată în 2021

Date de identificare

DenumireITHAKI GROUP S.R.L.
CUI44473299
Nr. Registrul ComerțuluiJ2021001093046
Data înmatriculării22 iunie 2021
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1421
AdresăSĂRATA COM. SĂRATA, Bacău
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202511,7 mil. lei42 mii lei20120,9 mil. lei20,5 mil. lei412 mii lei
20248,8 mil. lei310 mii lei1197,8 mil. lei7,4 mil. lei370 mii lei
2023804 mii lei32 mii lei2379 mii lei319 mii lei60 mii lei
202222 mii lei4.397 lei041 mii lei13 mii lei27 mii lei
20210 lei0 lei025 mii lei1.981 lei23 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ITHAKI GROUP S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

ITHAKI GROUP S.R.L. s-a înființat în 2021, având 5 ani vechime. Din cele 2.414 firme active cu codul CAEN 1421 la nivel național, este mai veche decât 41,3% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BACĂU?

În județul BACĂU activează 40 firme cu codul CAEN 1421. ITHAKI GROUP S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1421 au fost radiate în total?

Din cele 2.732 firme înregistrate cu CAEN 1421, 318 (11,6%) au fost radiate până în prezent. ITHAKI GROUP S.R.L. este în continuare activă.

Este ITHAKI GROUP S.R.L. plătitor de TVA?

ITHAKI GROUP S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.