dashiro.ro
Foto: Reanimated Man X · Unsplash

INTERMASTERS IMPEX S.R.L.

CUI 6460687 · J31/344/1994 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
96/100
Risc scazutLimită credit: 1,1 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
11,1 mil. lei
Rezultat net (2025)
3,5 mil. lei
profit
Angajați (2025)
19
Vechime
32 de ani
înființată în 1994

Date de identificare

DenumireINTERMASTERS IMPEX S.R.L.
CUI6460687
Nr. Registrul ComerțuluiJ31/344/1994
Data înmatriculării29 noiembrie 1994
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1392
AdresăŞIMLEU SILVANIEI, Sălaj
Websiteintermasters.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202511,1 mil. lei3,5 mil. lei1911,0 mil. lei2,1 mil. lei8,9 mil. lei
20249,5 mil. lei2,0 mil. lei139,1 mil. lei1,8 mil. lei7,3 mil. lei
20238,4 mil. lei2,6 mil. lei910,0 mil. lei2,0 mil. lei8,0 mil. lei
20223,0 mil. lei15 mii lei86,3 mil. lei953 mii lei5,3 mil. lei
20213,0 mil. lei37 mii lei86,2 mil. lei874 mii lei5,4 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este INTERMASTERS IMPEX S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

INTERMASTERS IMPEX S.R.L. s-a înființat în 1994, având 31 ani vechime. Din cele 1.947 firme active cu codul CAEN 1392 la nivel național, este mai veche decât 94,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul SĂLAJ?

În județul SĂLAJ activează 14 firme cu codul CAEN 1392. INTERMASTERS IMPEX S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1392 au fost radiate în total?

Din cele 3.382 firme înregistrate cu CAEN 1392, 1.435 (42,4%) au fost radiate până în prezent. INTERMASTERS IMPEX S.R.L. este în continuare activă.

Este INTERMASTERS IMPEX S.R.L. plătitor de TVA?

INTERMASTERS IMPEX S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.