dashiro.ro
Foto: Andy Arbeit · Unsplash

ICCO PARC INDUSTRIAL SRL

CUI 24926557 · J2009000011085 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
79/100
Risc scazutLimită credit: 5,2 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
74,3 mil. lei
Rezultat net (2025)
17,6 mil. lei
profit
Angajați (2025)
44
Vechime
17 ani
înființată în 2009

Date de identificare

DenumireICCO PARC INDUSTRIAL SRL
CUI24926557
Nr. Registrul ComerțuluiJ2009000011085
Data înmatriculării8 ianuarie 2009
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN6820
AdresăStr. Spicului nr. 3, Mun. Braşov, Brașov
Websiteicco.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202574,3 mil. lei17,6 mil. lei44353,9 mil. lei223,8 mil. lei129,3 mil. lei
202469,9 mil. lei13,6 mil. lei30375,6 mil. lei239,2 mil. lei135,5 mil. lei
202375,4 mil. lei22,6 mil. lei30286,7 mil. lei163,5 mil. lei121,9 mil. lei
202250,2 mil. lei14,8 mil. lei30260,0 mil. lei163,5 mil. lei93,8 mil. lei
202148,2 mil. lei11,2 mil. lei33254,2 mil. lei172,9 mil. lei79,0 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ICCO PARC INDUSTRIAL SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ICCO PARC INDUSTRIAL SRL s-a înființat în 2009, având 17 ani vechime. Din cele 22.255 firme active cu codul CAEN 6820 la nivel național, este mai veche decât 54,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BRAŞOV?

În județul BRAŞOV activează 954 firme cu codul CAEN 6820. ICCO PARC INDUSTRIAL SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 6820 au fost radiate în total?

Din cele 27.825 firme înregistrate cu CAEN 6820, 5.570 (20,0%) au fost radiate până în prezent. ICCO PARC INDUSTRIAL SRL este în continuare activă.

Este ICCO PARC INDUSTRIAL SRL plătitor de TVA?

ICCO PARC INDUSTRIAL SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.