dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

GARTEK SRL

CUI 13616569 · J2000000261375 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
C
50/100
Risc mediuLimită credit: 1,7 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
42,2 mil. lei
Rezultat net (2025)
0 lei
profit
Angajați (2025)
149
Vechime
26 de ani
înființată în 2000

Date de identificare

DenumireGARTEK SRL
CUI13616569
Nr. Registrul ComerțuluiJ2000000261375
Data înmatriculării22 decembrie 2000
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1520
AdresăCalea BASARABIEI nr. 95H, Mun. Huşi, Vaslui
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202542,2 mil. lei0 lei14936,6 mil. lei22,3 mil. lei14,3 mil. lei
202463,8 mil. lei0 lei29146,2 mil. lei30,5 mil. lei15,7 mil. lei
202396,4 mil. lei368 mii lei40664,3 mil. lei41,7 mil. lei22,5 mil. lei
202286,5 mil. lei2,2 mil. lei39150,0 mil. lei27,8 mil. lei22,2 mil. lei
202172,2 mil. lei5,4 mil. lei39842,4 mil. lei21,0 mil. lei21,4 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este GARTEK SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

GARTEK SRL s-a înființat în 2000, având 25 ani vechime. Din cele 1.529 firme active cu codul CAEN 1520 la nivel național, este mai veche decât 81,2% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul VASLUI?

În județul VASLUI activează 73 firme cu codul CAEN 1520. GARTEK SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1520 au fost radiate în total?

Din cele 3.361 firme înregistrate cu CAEN 1520, 1.832 (54,5%) au fost radiate până în prezent. GARTEK SRL este în continuare activă.

Este GARTEK SRL plătitor de TVA?

GARTEK SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.