dashiro.ro

FORESTIER MU SILVICULTURA SRL

CUI 18636079 · J2010000562044 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
92/100
Risc scazutLimită credit: 1,1 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
10,9 mil. lei
Rezultat net (2025)
4,2 mil. lei
profit
Angajați (2025)
1
Vechime
20 de ani
înființată în 2006

Date de identificare

DenumireFORESTIER MU SILVICULTURA SRL
CUI18636079
Nr. Registrul ComerțuluiJ2010000562044
Data înmatriculării4 mai 2006
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN6811
AdresăDĂRMĂNEŞTI, Bacău
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202510,9 mil. lei4,2 mil. lei1202,1 mil. lei67,0 mil. lei128,9 mil. lei
202410,6 mil. lei6,3 mil. lei1203,8 mil. lei72,2 mil. lei124,7 mil. lei
202312,1 mil. lei7,0 mil. lei1199,4 mil. lei72,4 mil. lei118,4 mil. lei
20229,1 mil. lei7,3 mil. lei2204,1 mil. lei85,5 mil. lei111,3 mil. lei
20215,5 mil. lei2,4 mil. lei2203,3 mil. lei92,1 mil. lei103,9 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este FORESTIER MU SILVICULTURA SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

FORESTIER MU SILVICULTURA SRL s-a înființat în 2006, având 20 ani vechime. Din cele 4.321 firme active cu codul CAEN 6811 la nivel național, este mai veche decât 88,1% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BACĂU?

În județul BACĂU activează 17 firme cu codul CAEN 6811. FORESTIER MU SILVICULTURA SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 6811 au fost radiate în total?

Din cele 4.428 firme înregistrate cu CAEN 6811, 107 (2,4%) au fost radiate până în prezent. FORESTIER MU SILVICULTURA SRL este în continuare activă.

Este FORESTIER MU SILVICULTURA SRL plătitor de TVA?

FORESTIER MU SILVICULTURA SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.