dashiro.ro
Foto: Evgeniy Beloshytskiy · Unsplash

FLORIN CIOACĂ "VILA NOASTRĂ” S.R.L.

CUI 37142802 · J38/161/2017 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
79/100
Risc scazutLimită credit: 556 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
7,9 mil. lei
Rezultat net (2025)
3,5 mil. lei
profit
Angajați (2025)
3
Vechime
9 ani
înființată în 2017

Date de identificare

DenumireFLORIN CIOACĂ "VILA NOASTRĂ” S.R.L.
CUI37142802
Nr. Registrul ComerțuluiJ38/161/2017
Data înmatriculării3 martie 2017
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4120
AdresăRÂMNICU VÂLCEA, Vâlcea
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
20257,9 mil. lei3,5 mil. lei357,2 mil. lei12,1 mil. lei45,1 mil. lei
202417,8 mil. lei7,4 mil. lei355,0 mil. lei13,5 mil. lei41,6 mil. lei
202330,5 mil. lei14,0 mil. lei351,2 mil. lei17,2 mil. lei34,0 mil. lei
20222,2 mil. lei137 mii lei249,3 mil. lei29,3 mil. lei20,0 mil. lei
20216,3 mil. lei2,7 mil. lei238,1 mil. lei18,2 mil. lei19,8 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este FLORIN CIOACĂ "VILA NOASTRĂ” S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

FLORIN CIOACĂ "VILA NOASTRĂ” S.R.L. s-a înființat în 2017, având 9 ani vechime. Din cele 71.296 firme active cu codul CAEN 4120 la nivel național, este mai veche decât 54,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul VÂLCEA?

În județul VÂLCEA activează 898 firme cu codul CAEN 4120. FLORIN CIOACĂ "VILA NOASTRĂ” S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4120 au fost radiate în total?

Din cele 122.116 firme înregistrate cu CAEN 4120, 50.820 (41,6%) au fost radiate până în prezent. FLORIN CIOACĂ "VILA NOASTRĂ” S.R.L. este în continuare activă.

Este FLORIN CIOACĂ "VILA NOASTRĂ” S.R.L. plătitor de TVA?

FLORIN CIOACĂ "VILA NOASTRĂ” S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.