dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

EXPOLORRY TRANS SRL

CUI 36778900 · J2016000654378 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
C
58/100
Risc mediuLimită credit: 1,2 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
30,2 mil. lei
Rezultat net (2025)
296 mii lei
profit
Angajați (2025)
50
Vechime
10 ani
înființată în 2016

Date de identificare

DenumireEXPOLORRY TRANS SRL
CUI36778900
Nr. Registrul ComerțuluiJ2016000654378
Data înmatriculării24 noiembrie 2016
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4941
AdresăBÂRLAD, Vaslui
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202530,2 mil. lei296 mii lei5022,8 mil. lei18,8 mil. lei4,0 mil. lei
202422,4 mil. lei266 mii lei3814,4 mil. lei10,5 mil. lei3,9 mil. lei
202318,3 mil. lei702 mii lei309,8 mil. lei6,1 mil. lei3,6 mil. lei
202218,3 mil. lei891 mii lei289,6 mil. lei6,7 mil. lei2,9 mil. lei
202111,3 mil. lei1,6 mil. lei198,0 mil. lei5,6 mil. lei2,3 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este EXPOLORRY TRANS SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

EXPOLORRY TRANS SRL s-a înființat în 2016, având 9 ani vechime. Din cele 75.399 firme active cu codul CAEN 4941 la nivel național, este mai veche decât 60,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul VASLUI?

În județul VASLUI activează 851 firme cu codul CAEN 4941. EXPOLORRY TRANS SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4941 au fost radiate în total?

Din cele 105.444 firme înregistrate cu CAEN 4941, 30.045 (28,5%) au fost radiate până în prezent. EXPOLORRY TRANS SRL este în continuare activă.

Este EXPOLORRY TRANS SRL plătitor de TVA?

EXPOLORRY TRANS SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.