dashiro.ro
Foto: Valentin Balan · Unsplash

EXPERTWARE SRL

CUI 19130788 · J2006001312335 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
82/100
Risc scazutLimită credit: 3,9 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
38,8 mil. lei
Rezultat net (2025)
10,4 mil. lei
profit
Angajați (2025)
105
Vechime
20 de ani
înființată în 2006

Date de identificare

DenumireEXPERTWARE SRL
CUI19130788
Nr. Registrul ComerțuluiJ2006001312335
Data înmatriculării25 octombrie 2006
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN6220
AdresăBld. 1 Decembrie 1918 nr. 26A, Mun. Suceava, Suceava
Websiteexpertware.net

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202538,8 mil. lei10,4 mil. lei10536,3 mil. lei21,2 mil. lei10,4 mil. lei
202432,4 mil. lei9,0 mil. lei8938,1 mil. lei19,3 mil. lei9,0 mil. lei
202325,6 mil. lei8,1 mil. lei6932,2 mil. lei4,8 mil. lei17,5 mil. lei
202221,3 mil. lei6,7 mil. lei5212,1 mil. lei1,0 mil. lei11,1 mil. lei
202116,6 mil. lei5,9 mil. lei419,1 mil. lei938 mii lei8,2 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este EXPERTWARE SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

EXPERTWARE SRL s-a înființat în 2006, având 19 ani vechime. Din cele 8.313 firme active cu codul CAEN 6220 la nivel național, este mai veche decât 95,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul SUCEAVA?

În județul SUCEAVA activează 84 firme cu codul CAEN 6220. EXPERTWARE SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 6220 au fost radiate în total?

Din cele 8.570 firme înregistrate cu CAEN 6220, 257 (3,0%) au fost radiate până în prezent. EXPERTWARE SRL este în continuare activă.

Este EXPERTWARE SRL plătitor de TVA?

EXPERTWARE SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.