dashiro.ro

ELITUR TRANS SRL

CUI 15241791 · J2003000110281 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
C
63/100
Risc mediuLimită credit: 3,1 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
76,3 mil. lei
Rezultat net (2025)
5,9 mil. lei
profit
Angajați (2025)
226
Vechime
23 de ani
înființată în 2003

Date de identificare

DenumireELITUR TRANS SRL
CUI15241791
Nr. Registrul ComerțuluiJ2003000110281
Data înmatriculării26 februarie 2003
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4931
AdresăMIRILA COM. BOBICEŞTI, Olt
Websiteelitur-trans.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202576,3 mil. lei5,9 mil. lei22638,5 mil. lei31,8 mil. lei6,7 mil. lei
202469,6 mil. lei3,8 mil. lei20730,4 mil. lei25,9 mil. lei4,5 mil. lei
202366,4 mil. lei8,8 mil. lei18524,1 mil. lei13,4 mil. lei10,7 mil. lei
202255,4 mil. lei1,2 mil. lei18818,9 mil. lei17,1 mil. lei1,9 mil. lei
202148,2 mil. lei3,0 mil. lei18219,6 mil. lei2,9 mil. lei16,6 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ELITUR TRANS SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ELITUR TRANS SRL s-a înființat în 2003, având 23 ani vechime. Din cele 1.929 firme active cu codul CAEN 4931 la nivel național, este mai veche decât 67,1% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul OLT?

În județul OLT activează 19 firme cu codul CAEN 4931. ELITUR TRANS SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4931 au fost radiate în total?

Din cele 2.777 firme înregistrate cu CAEN 4931, 848 (30,5%) au fost radiate până în prezent. ELITUR TRANS SRL este în continuare activă.

Este ELITUR TRANS SRL plătitor de TVA?

ELITUR TRANS SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.