dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

ELITAGRO SRL

CUI 9285050 · J1997000089142 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
78/100
Risc scazutLimită credit: 870 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
12,4 mil. lei
Rezultat net (2025)
4,0 mil. lei
profit
Angajați (2025)
15
Vechime
29 de ani
înființată în 1997

Date de identificare

DenumireELITAGRO SRL
CUI9285050
Nr. Registrul ComerțuluiJ1997000089142
Data înmatriculării26 martie 1997
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN113
AdresăCERNAT COM. CERNAT, Covasna
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202512,4 mil. lei4,0 mil. lei1586,8 mil. lei28,9 mil. lei27,2 mil. lei
202414,1 mil. lei3,8 mil. lei1427,7 mil. lei2,9 mil. lei23,2 mil. lei
202313,0 mil. lei4,6 mil. lei1325,6 mil. lei4,4 mil. lei19,4 mil. lei
20229,3 mil. lei3,1 mil. lei1221,7 mil. lei4,9 mil. lei14,8 mil. lei
20215,6 mil. lei2,0 mil. lei1114,4 mil. lei1,4 mil. lei11,7 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ELITAGRO SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ELITAGRO SRL s-a înființat în 1997, având 29 ani vechime. Din cele 26.084 firme active cu codul CAEN 113 la nivel național, este mai veche decât 99,7% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul COVASNA?

În județul COVASNA activează 484 firme cu codul CAEN 113. ELITAGRO SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 113 au fost radiate în total?

Din cele 43.410 firme înregistrate cu CAEN 113, 17.326 (39,9%) au fost radiate până în prezent. ELITAGRO SRL este în continuare activă.

Este ELITAGRO SRL plătitor de TVA?

ELITAGRO SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.