dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

DIRECT CARD OPERATOR S.R.L.

CUI 30769821 · J2012000277140 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
C
50/100
Risc mediuLimită credit: 2,5 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
63,2 mil. lei
Rezultat net (2025)
716 mii lei
profit
Angajați (2025)
3
Vechime
14 ani
înființată în 2012

Date de identificare

DenumireDIRECT CARD OPERATOR S.R.L.
CUI30769821
Nr. Registrul ComerțuluiJ2012000277140
Data înmatriculării10 octombrie 2012
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4681
AdresăStr. Kőkényes nr. 24/A, Mun. Sfântu Gheorghe, Covasna
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202563,2 mil. lei716 mii lei39,7 mil. lei6,9 mil. lei2,8 mil. lei
202469,0 mil. lei777 mii lei39,6 mil. lei7,6 mil. lei2,0 mil. lei
202362,0 mil. lei609 mii lei38,4 mil. lei7,1 mil. lei1,3 mil. lei
202267,6 mil. lei665 mii lei39,1 mil. lei8,4 mil. lei665 mii lei
202143,6 mil. lei930 mii lei35,9 mil. lei1,8 mil. lei4,1 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este DIRECT CARD OPERATOR S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

DIRECT CARD OPERATOR S.R.L. s-a înființat în 2012, având 13 ani vechime. Din cele 742 firme active cu codul CAEN 4681 la nivel național, este mai veche decât 66,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul COVASNA?

În județul COVASNA activează 2 firme cu codul CAEN 4681. DIRECT CARD OPERATOR S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4681 au fost radiate în total?

Din cele 754 firme înregistrate cu CAEN 4681, 12 (1,6%) au fost radiate până în prezent. DIRECT CARD OPERATOR S.R.L. este în continuare activă.

Este DIRECT CARD OPERATOR S.R.L. plătitor de TVA?

DIRECT CARD OPERATOR S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.