dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

DARINA COM SRL

CUI 5641421 · J1994000430262 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
95/100
Risc scazutLimită credit: 22,9 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
229,5 mil. lei
Rezultat net (2025)
12,2 mil. lei
profit
Angajați (2025)
383
Vechime
32 de ani
înființată în 1994

Date de identificare

DenumireDARINA COM SRL
CUI5641421
Nr. Registrul ComerțuluiJ1994000430262
Data înmatriculării17 mai 1994
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4711
AdresăStr. Livezeni nr. 3, Mun. Târgu Mureş, Mureș
Websitedarina.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025229,5 mil. lei12,2 mil. lei383123,1 mil. lei29,4 mil. lei93,7 mil. lei
2024204,3 mil. lei13,8 mil. lei309106,6 mil. lei22,5 mil. lei84,1 mil. lei
2023163,5 mil. lei11,5 mil. lei27288,2 mil. lei17,8 mil. lei70,3 mil. lei
2022134,2 mil. lei12,9 mil. lei21974,6 mil. lei15,7 mil. lei58,9 mil. lei
2021109,7 mil. lei9,6 mil. lei21766,9 mil. lei18,7 mil. lei48,2 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este DARINA COM SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

DARINA COM SRL s-a înființat în 1994, având 32 ani vechime. Din cele 92.337 firme active cu codul CAEN 4711 la nivel național, este mai veche decât 92,5% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul MUREŞ?

În județul MUREŞ activează 1.916 firme cu codul CAEN 4711. DARINA COM SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4711 au fost radiate în total?

Din cele 166.935 firme înregistrate cu CAEN 4711, 74.598 (44,7%) au fost radiate până în prezent. DARINA COM SRL este în continuare activă.

Este DARINA COM SRL plătitor de TVA?

DARINA COM SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.