dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

CRISMIH SRL

CUI 14768395 · J2002000215376 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
69/100
Risc scazutLimită credit: 7,2 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
103,5 mil. lei
Rezultat net (2025)
2,1 mil. lei
profit
Angajați (2025)
117
Vechime
24 de ani
înființată în 2002

Date de identificare

DenumireCRISMIH SRL
CUI14768395
Nr. Registrul ComerțuluiJ2002000215376
Data înmatriculării23 iulie 2002
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4683
AdresăStr. Hotin nr. 14, Mun. Bârlad, Vaslui
Websitecrismih.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025103,5 mil. lei2,1 mil. lei11757,7 mil. lei32,1 mil. lei25,4 mil. lei
2024105,1 mil. lei3,7 mil. lei11356,6 mil. lei31,8 mil. lei24,8 mil. lei
2023100,1 mil. lei3,9 mil. lei11249,0 mil. lei24,5 mil. lei24,5 mil. lei
202297,4 mil. lei2,3 mil. lei11446,7 mil. lei25,8 mil. lei20,8 mil. lei
202191,1 mil. lei4,6 mil. lei12048,3 mil. lei29,2 mil. lei19,1 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este CRISMIH SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

CRISMIH SRL s-a înființat în 2002, având 24 ani vechime. Din cele 4.827 firme active cu codul CAEN 4683 la nivel național, este mai veche decât 87,9% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul VASLUI?

În județul VASLUI activează 58 firme cu codul CAEN 4683. CRISMIH SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4683 au fost radiate în total?

Din cele 4.894 firme înregistrate cu CAEN 4683, 67 (1,4%) au fost radiate până în prezent. CRISMIH SRL este în continuare activă.

Este CRISMIH SRL plătitor de TVA?

CRISMIH SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.