dashiro.ro
Foto: Reanimated Man X · Unsplash

CLIO CEF S.R.L.

CUI 40616442 · J31/416/2019 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
E
14/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei
Cifră de afaceri (2025)
149 mii lei
Rezultat net (2025)
0 lei
profit
Angajați (2025)
9
Vechime
7 ani
înființată în 2019

Date de identificare

DenumireCLIO CEF S.R.L.
CUI40616442
Nr. Registrul ComerțuluiJ31/416/2019
Data înmatriculării11 februarie 2019
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4120
AdresăZALĂU, Sălaj
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025149 mii lei0 lei99.015 lei435 mii lei-426 mii lei
20242,9 mil. lei0 lei55212 mii lei485 mii lei-273 mii lei
20232,9 mil. lei39 mii lei50144 mii lei300 mii lei-157 mii lei
20221,7 mil. lei0 lei4340 mii lei236 mii lei-196 mii lei
20212,2 mil. lei55 mii lei43365 mii lei242 mii lei123 mii lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este CLIO CEF S.R.L. comparativ cu firmele din același domeniu?

CLIO CEF S.R.L. s-a înființat în 2019, având 7 ani vechime. Din cele 71.276 firme active cu codul CAEN 4120 la nivel național, este mai veche decât 43,1% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul SĂLAJ?

În județul SĂLAJ activează 871 firme cu codul CAEN 4120. CLIO CEF S.R.L. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4120 au fost radiate în total?

Din cele 122.099 firme înregistrate cu CAEN 4120, 50.823 (41,6%) au fost radiate până în prezent. CLIO CEF S.R.L. este în continuare activă.

Este CLIO CEF S.R.L. plătitor de TVA?

CLIO CEF S.R.L. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.