dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

CLASS FARM WAREHOUSE SRL

CUI 32700819 · J2014000029372 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
C
63/100
Risc mediuLimită credit: 7,3 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
181,9 mil. lei
Rezultat net (2025)
11,2 mil. lei
profit
Angajați (2025)
16
Vechime
12 ani
înființată în 2014

Date de identificare

DenumireCLASS FARM WAREHOUSE SRL
CUI32700819
Nr. Registrul ComerțuluiJ2014000029372
Data înmatriculării24 ianuarie 2014
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4646
AdresăBÂRLAD, Vaslui
Websiteclasswarehouse.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025181,9 mil. lei11,2 mil. lei1628,8 mil. lei17,6 mil. lei11,2 mil. lei
2024233,9 mil. lei12,2 mil. lei1731,2 mil. lei19,0 mil. lei12,2 mil. lei
2023163,3 mil. lei7,0 mil. lei1328,9 mil. lei17,5 mil. lei11,4 mil. lei
2022113,1 mil. lei7,6 mil. lei1319,3 mil. lei11,7 mil. lei7,6 mil. lei
202178,4 mil. lei4,4 mil. lei1213,7 mil. lei1,9 mil. lei11,9 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este CLASS FARM WAREHOUSE SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

CLASS FARM WAREHOUSE SRL s-a înființat în 2014, având 12 ani vechime. Din cele 2.801 firme active cu codul CAEN 4646 la nivel național, este mai veche decât 52,3% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul VASLUI?

În județul VASLUI activează 8 firme cu codul CAEN 4646. CLASS FARM WAREHOUSE SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4646 au fost radiate în total?

Din cele 3.992 firme înregistrate cu CAEN 4646, 1.191 (29,8%) au fost radiate până în prezent. CLASS FARM WAREHOUSE SRL este în continuare activă.

Este CLASS FARM WAREHOUSE SRL plătitor de TVA?

CLASS FARM WAREHOUSE SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.