dashiro.ro

CHISCOP IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI 48569150 · F04/607/2023

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireCHISCOP IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ
CUI48569150
Nr. Registrul ComerțuluiF04/607/2023
Data înmatriculării1 august 2023
Forma juridică
Cod CAEN6622
AdresăStr. Ana Ipătescu nr. 10, Mun. Bacău, Bacău
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este CHISCOP IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

CHISCOP IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ s-a înființat în 2023, având 2 ani vechime. Din cele 30.332 firme active cu codul CAEN 6622 la nivel național, este mai veche decât 41,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BACĂU?

În județul BACĂU activează 1.038 firme cu codul CAEN 6622. CHISCOP IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 6622 au fost radiate în total?

Din cele 41.912 firme înregistrate cu CAEN 6622, 11.580 (27,6%) au fost radiate până în prezent. CHISCOP IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este în continuare activă.

Este CHISCOP IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ plătitor de TVA?

CHISCOP IOANA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.