dashiro.ro

CERSANIT ROMANIA S.A.

CUI 2056601 · J27/1/1991 · Societate Comercială Pe Acţiuni

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
69/100
Risc scazutLimită credit: 9,9 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
140,8 mil. lei
Rezultat net (2025)
0 lei
profit
Angajați (2025)
46
Vechime
34 de ani
înființată în 1992

Date de identificare

DenumireCERSANIT ROMANIA S.A.
CUI2056601
Nr. Registrul ComerțuluiJ27/1/1991
Data înmatriculării29 noiembrie 1992
Forma juridicăSocietate Comercială Pe Acţiuni
Cod CAEN2342
AdresăROMAN, Neamț
Websitecersanit.com

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025140,8 mil. lei0 lei46196,0 mil. lei25,0 mil. lei167,8 mil. lei
2024145,0 mil. lei2,9 mil. lei51204,1 mil. lei29,4 mil. lei171,3 mil. lei
2023160,7 mil. lei0 lei209210,5 mil. lei39,2 mil. lei167,4 mil. lei
2022205,9 mil. lei0 lei598203,2 mil. lei49,6 mil. lei150,6 mil. lei
2021203,5 mil. lei0 lei657211,2 mil. lei42,3 mil. lei159,3 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este CERSANIT ROMANIA S.A. comparativ cu firmele din același domeniu?

CERSANIT ROMANIA S.A. s-a înființat în 1992, având 33 ani vechime. Din cele 20 firme active cu codul CAEN 2342 la nivel național, este mai veche decât 100,0% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul NEAMŢ?

În județul NEAMŢ activează 1 firme cu codul CAEN 2342. CERSANIT ROMANIA S.A. este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2342 au fost radiate în total?

Din cele 35 firme înregistrate cu CAEN 2342, 15 (42,9%) au fost radiate până în prezent. CERSANIT ROMANIA S.A. este în continuare activă.

Este CERSANIT ROMANIA S.A. plătitor de TVA?

CERSANIT ROMANIA S.A. este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.