dashiro.ro
Foto: Evgeniy Beloshytskiy · Unsplash

BOROMIR IND SRL

CUI 6334476 · J1994001136389 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
81/100
Risc scazutLimită credit: 57,2 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
572,1 mil. lei
Rezultat net (2025)
43,4 mil. lei
profit
Angajați (2025)
971
Vechime
32 de ani
înființată în 1994

Date de identificare

DenumireBOROMIR IND SRL
CUI6334476
Nr. Registrul ComerțuluiJ1994001136389
Data înmatriculării31 octombrie 1994
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1072
AdresăRÂMNICU VÂLCEA, Vâlcea
Websiteboromir.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025572,1 mil. lei43,4 mil. lei971512,2 mil. lei288,6 mil. lei216,7 mil. lei
2024528,2 mil. lei26,5 mil. lei999488,8 mil. lei294,0 mil. lei188,6 mil. lei
2023494,2 mil. lei6,8 mil. lei978491,6 mil. lei304,9 mil. lei180,1 mil. lei
2022514,2 mil. lei32,4 mil. lei950501,0 mil. lei313,7 mil. lei181,3 mil. lei
2021464,4 mil. lei15,1 mil. lei940403,4 mil. lei242,8 mil. lei156,9 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este BOROMIR IND SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

BOROMIR IND SRL s-a înființat în 1994, având 31 ani vechime. Din cele 865 firme active cu codul CAEN 1072 la nivel național, este mai veche decât 97,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul VÂLCEA?

În județul VÂLCEA activează 4 firme cu codul CAEN 1072. BOROMIR IND SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1072 au fost radiate în total?

Din cele 1.368 firme înregistrate cu CAEN 1072, 503 (36,8%) au fost radiate până în prezent. BOROMIR IND SRL este în continuare activă.

Este BOROMIR IND SRL plătitor de TVA?

BOROMIR IND SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.