dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

B.F.R.-TOUR SRL

CUI 17706761 · J2007000616141 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
89/100
Risc scazutLimită credit: 4,4 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
43,9 mil. lei
Rezultat net (2025)
3,2 mil. lei
profit
Angajați (2025)
86
Vechime
21 de ani
înființată în 2005

Date de identificare

DenumireB.F.R.-TOUR SRL
CUI17706761
Nr. Registrul ComerțuluiJ2007000616141
Data înmatriculării21 iunie 2005
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2223
AdresăSITA BUZĂULUI, Covasna
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202543,9 mil. lei3,2 mil. lei8637,2 mil. lei12,8 mil. lei20,1 mil. lei
202443,6 mil. lei4,5 mil. lei8526,6 mil. lei8,4 mil. lei18,2 mil. lei
202342,7 mil. lei5,3 mil. lei6522,3 mil. lei8,3 mil. lei13,9 mil. lei
202244,5 mil. lei5,2 mil. lei6217,6 mil. lei8,2 mil. lei9,4 mil. lei
202121,3 mil. lei2,0 mil. lei4211,9 mil. lei7,1 mil. lei4,8 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este B.F.R.-TOUR SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

B.F.R.-TOUR SRL s-a înființat în 2005, având 21 ani vechime. Din cele 2.888 firme active cu codul CAEN 2223 la nivel național, este mai veche decât 86,4% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul COVASNA?

În județul COVASNA activează 12 firme cu codul CAEN 2223. B.F.R.-TOUR SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2223 au fost radiate în total?

Din cele 4.856 firme înregistrate cu CAEN 2223, 1.968 (40,5%) au fost radiate până în prezent. B.F.R.-TOUR SRL este în continuare activă.

Este B.F.R.-TOUR SRL plătitor de TVA?

B.F.R.-TOUR SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.