dashiro.ro
Foto: Fotografia Lui Vlad · Unsplash

APA-CANAL ILFOV SA

CUI 25709173 · J2009001433231 · Societate Comercială Pe Acţiuni

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
73/100
Risc scazutLimită credit: 10,7 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
152,6 mil. lei
Rezultat net (2025)
4,7 mil. lei
profit
Angajați (2025)
560
Vechime
17 ani
înființată în 2009

Date de identificare

DenumireAPA-CANAL ILFOV SA
CUI25709173
Nr. Registrul ComerțuluiJ2009001433231
Data înmatriculării25 iunie 2009
Forma juridicăSocietate Comercială Pe Acţiuni
Cod CAEN3600
AdresăPANTELIMON ORŞ. PANTELIMON, Ilfov
Websiteacilfov.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025152,6 mil. lei4,7 mil. lei5601,93 mld. lei240,3 mil. lei142,0 mil. lei
2024129,3 mil. lei2,9 mil. lei5451,41 mld. lei187,4 mil. lei126,8 mil. lei
2023111,8 mil. lei10,4 mil. lei507872,3 mil. lei195,0 mil. lei102,4 mil. lei
202278,3 mil. lei264 mii lei482411,2 mil. lei100,1 mil. lei96,4 mil. lei
202154,9 mil. lei0 lei500320,6 mil. lei92,7 mil. lei87,8 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este APA-CANAL ILFOV SA comparativ cu firmele din același domeniu?

APA-CANAL ILFOV SA s-a înființat în 2009, având 17 ani vechime. Din cele 678 firme active cu codul CAEN 3600 la nivel național, este mai veche decât 75,2% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul ILFOV?

În județul ILFOV activează 21 firme cu codul CAEN 3600. APA-CANAL ILFOV SA este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 3600 au fost radiate în total?

Din cele 929 firme înregistrate cu CAEN 3600, 251 (27,0%) au fost radiate până în prezent. APA-CANAL ILFOV SA este în continuare activă.

Este APA-CANAL ILFOV SA plătitor de TVA?

APA-CANAL ILFOV SA este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.