dashiro.ro

ANDESIT-IMPEX SRL

CUI 15401698 · J2003000372191 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
89/100
Risc scazutLimită credit: 3,2 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
32,3 mil. lei
Rezultat net (2025)
3,9 mil. lei
profit
Angajați (2025)
64
Vechime
23 de ani
înființată în 2003

Date de identificare

DenumireANDESIT-IMPEX SRL
CUI15401698
Nr. Registrul ComerțuluiJ2003000372191
Data înmatriculării25 aprilie 2003
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN811
AdresăVLĂHIŢA, Harghita
Website

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202532,3 mil. lei3,9 mil. lei6424,2 mil. lei10,1 mil. lei14,1 mil. lei
202430,0 mil. lei2,5 mil. lei7120,9 mil. lei9,0 mil. lei11,9 mil. lei
202327,0 mil. lei2,7 mil. lei7624,5 mil. lei9,6 mil. lei14,5 mil. lei
202224,6 mil. lei1,1 mil. lei7116,3 mil. lei4,0 mil. lei11,9 mil. lei
202119,6 mil. lei1,7 mil. lei7114,3 mil. lei3,4 mil. lei10,9 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ANDESIT-IMPEX SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ANDESIT-IMPEX SRL s-a înființat în 2003, având 23 ani vechime. Din cele 540 firme active cu codul CAEN 811 la nivel național, este mai veche decât 80,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul HARGHITA?

În județul HARGHITA activează 14 firme cu codul CAEN 811. ANDESIT-IMPEX SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 811 au fost radiate în total?

Din cele 838 firme înregistrate cu CAEN 811, 298 (35,6%) au fost radiate până în prezent. ANDESIT-IMPEX SRL este în continuare activă.

Este ANDESIT-IMPEX SRL plătitor de TVA?

ANDESIT-IMPEX SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.