dashiro.ro

ANCA FARM SRL

CUI 13150581 · J2000000139076 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
78/100
Risc scazutLimită credit: 4,4 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
62,6 mil. lei
Rezultat net (2025)
5,7 mil. lei
profit
Angajați (2025)
69
Vechime
26 de ani
înființată în 2000

Date de identificare

DenumireANCA FARM SRL
CUI13150581
Nr. Registrul ComerțuluiJ2000000139076
Data înmatriculării29 iunie 2000
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4773
AdresăBOTOŞANI, Botoșani
Websitefarmaciaanca.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202562,6 mil. lei5,7 mil. lei6934,2 mil. lei21,0 mil. lei12,7 mil. lei
202455,9 mil. lei5,7 mil. lei6731,0 mil. lei18,9 mil. lei12,0 mil. lei
202348,0 mil. lei5,0 mil. lei6627,8 mil. lei19,4 mil. lei8,4 mil. lei
202240,5 mil. lei2,4 mil. lei6327,1 mil. lei23,7 mil. lei3,5 mil. lei
202134,8 mil. lei4,0 mil. lei6123,6 mil. lei11,0 mil. lei12,6 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ANCA FARM SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ANCA FARM SRL s-a înființat în 2000, având 26 ani vechime. Din cele 5.145 firme active cu codul CAEN 4773 la nivel național, este mai veche decât 70,5% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul BOTOŞANI?

În județul BOTOŞANI activează 95 firme cu codul CAEN 4773. ANCA FARM SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4773 au fost radiate în total?

Din cele 8.655 firme înregistrate cu CAEN 4773, 3.510 (40,6%) au fost radiate până în prezent. ANCA FARM SRL este în continuare activă.

Este ANCA FARM SRL plătitor de TVA?

ANCA FARM SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.