dashiro.ro
Foto: Dobranici Florin · Unsplash

ALCONOR COMPANY SRL

CUI 12381480 · J1999000317306 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
B
74/100
Risc scazutLimită credit: 24,9 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
355,9 mil. lei
Rezultat net (2025)
26,1 mil. lei
profit
Angajați (2025)
461
Vechime
27 de ani
înființată în 1999

Date de identificare

DenumireALCONOR COMPANY SRL
CUI12381480
Nr. Registrul ComerțuluiJ1999000317306
Data înmatriculării11 noiembrie 1999
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN1092
AdresăStr. ALEXANDRU IOAN CUZA nr. 27, Mun. Carei, Satu Mare
Websitealconor.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
2025355,9 mil. lei26,1 mil. lei461426,5 mil. lei268,3 mil. lei107,6 mil. lei
2024316,2 mil. lei30,2 mil. lei435362,6 mil. lei223,0 mil. lei88,7 mil. lei
2023300,7 mil. lei15,4 mil. lei379283,4 mil. lei166,0 mil. lei66,5 mil. lei
2022263,0 mil. lei6,9 mil. lei315236,2 mil. lei132,6 mil. lei52,7 mil. lei
2021169,0 mil. lei8,7 mil. lei318167,5 mil. lei118,8 mil. lei48,7 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ALCONOR COMPANY SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ALCONOR COMPANY SRL s-a înființat în 1999, având 26 ani vechime. Din cele 156 firme active cu codul CAEN 1092 la nivel național, este mai veche decât 96,8% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul SATU MARE?

În județul SATU MARE activează 4 firme cu codul CAEN 1092. ALCONOR COMPANY SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 1092 au fost radiate în total?

Din cele 205 firme înregistrate cu CAEN 1092, 49 (23,9%) au fost radiate până în prezent. ALCONOR COMPANY SRL este în continuare activă.

Este ALCONOR COMPANY SRL plătitor de TVA?

ALCONOR COMPANY SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 30 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.