dashiro.ro
Foto: Diana Cristea · Unsplash

ALBANIC SERVICE SRL

CUI 15172365 · J2003000083011 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
A
96/100
Risc scazutLimită credit: 1,9 mil. lei
Cifră de afaceri (2025)
19,0 mil. lei
Rezultat net (2025)
5,5 mil. lei
profit
Angajați (2025)
23
Vechime
23 de ani
înființată în 2003

Date de identificare

DenumireALBANIC SERVICE SRL
CUI15172365
Nr. Registrul ComerțuluiJ2003000083011
Data înmatriculării31 ianuarie 2003
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN4322
AdresăALBA IULIA, Alba
Websitealbanic-fotovoltaice.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202519,0 mil. lei5,5 mil. lei2324,7 mil. lei6,4 mil. lei17,6 mil. lei
202411,2 mil. lei6,1 mil. lei2621,6 mil. lei5,4 mil. lei15,8 mil. lei
20234,7 mil. lei1,1 mil. lei2714,4 mil. lei3,3 mil. lei10,8 mil. lei
20228,5 mil. lei2,9 mil. lei2815,1 mil. lei4,5 mil. lei9,7 mil. lei
202113,6 mil. lei1,1 mil. lei2718,3 mil. lei7,5 mil. lei10,2 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este ALBANIC SERVICE SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

ALBANIC SERVICE SRL s-a înființat în 2003, având 23 ani vechime. Din cele 18.195 firme active cu codul CAEN 4322 la nivel național, este mai veche decât 91,6% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul ALBA?

În județul ALBA activează 334 firme cu codul CAEN 4322. ALBANIC SERVICE SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 4322 au fost radiate în total?

Din cele 26.715 firme înregistrate cu CAEN 4322, 8.520 (31,9%) au fost radiate până în prezent. ALBANIC SERVICE SRL este în continuare activă.

Este ALBANIC SERVICE SRL plătitor de TVA?

ALBANIC SERVICE SRL este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.