dashiro.ro
Foto: CALIN STAN · Unsplash

AGROCOMPLEX BIRLAD SA

CUI 2808054 · J1991000231370 · Societate Comercială Pe Acţiuni

● Activă la ANAFPlătitoare de TVA
D
46/100
Risc ridicatLimită credit: 189 mii lei
Cifră de afaceri (2025)
12,6 mil. lei
Rezultat net (2025)
1,2 mil. lei
profit
Angajați (2025)
25
Vechime
33 de ani
înființată în 1993

Date de identificare

DenumireAGROCOMPLEX BIRLAD SA
CUI2808054
Nr. Registrul ComerțuluiJ1991000231370
Data înmatriculării27 ianuarie 1993
Forma juridicăSocietate Comercială Pe Acţiuni
Cod CAEN111
AdresăŞos. Tecuciului nr. 7, Mun. Bârlad, Vaslui
Websiteagro-complex.ro

Evoluție financiară

AnCifră de afaceriRezultat netAngajațiActive totaleDatoriiCapitaluri
202512,6 mil. lei1,2 mil. lei2559,1 mil. lei129,3 mil. lei-70,8 mil. lei
202410,6 mil. lei0 lei3567,4 mil. lei138,7 mil. lei-71,9 mil. lei
202314,0 mil. lei0 lei5469,6 mil. lei145,8 mil. lei-76,8 mil. lei
202218,3 mil. lei0 lei55101,9 mil. lei161,4 mil. lei-60,1 mil. lei
202121,0 mil. lei2,5 mil. lei66137,1 mil. lei180,0 mil. lei-43,5 mil. lei

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AGROCOMPLEX BIRLAD SA comparativ cu firmele din același domeniu?

AGROCOMPLEX BIRLAD SA s-a înființat în 1993, având 33 ani vechime. Din cele 28.363 firme active cu codul CAEN 111 la nivel național, este mai veche decât 98,9% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul VASLUI?

În județul VASLUI activează 934 firme cu codul CAEN 111. AGROCOMPLEX BIRLAD SA este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 111 au fost radiate în total?

Din cele 41.857 firme înregistrate cu CAEN 111, 13.494 (32,2%) au fost radiate până în prezent. AGROCOMPLEX BIRLAD SA este în continuare activă.

Este AGROCOMPLEX BIRLAD SA plătitor de TVA?

AGROCOMPLEX BIRLAD SA este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.