dashiro.ro
Foto: Marian Strinoiu · Unsplash

AGAFON MIHAIL PESCUIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI 36216200 · F36/564/2016

● Activă la ANAFNeplătitoare de TVA
E
10/100
Risc foarte ridicatLimită credit: 0 lei

Date de identificare

DenumireAGAFON MIHAIL PESCUIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
CUI36216200
Nr. Registrul ComerțuluiF36/564/2016
Data înmatriculării17 iunie 2016
Forma juridică
Cod CAEN312
AdresăSARICHIOI COM. SARICHIOI, Tulcea
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AGAFON MIHAIL PESCUIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ comparativ cu firmele din același domeniu?

AGAFON MIHAIL PESCUIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ s-a înființat în 2016, având 10 ani vechime. Din cele 5.030 firme active cu codul CAEN 312 la nivel național, este mai veche decât 49,7% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul TULCEA?

În județul TULCEA activează 1.564 firme cu codul CAEN 312. AGAFON MIHAIL PESCUIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 312 au fost radiate în total?

Din cele 8.041 firme înregistrate cu CAEN 312, 3.011 (37,4%) au fost radiate până în prezent. AGAFON MIHAIL PESCUIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este în continuare activă.

Este AGAFON MIHAIL PESCUIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ plătitor de TVA?

AGAFON MIHAIL PESCUIT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.