dashiro.ro
Foto: Lucut Razvan · Unsplash

AEI SRL

CUI 15464521 · J12/1377/2003 · Societate Comercială Cu Răspundere Limitată

● RadiatăNeplătitoare de TVA

Date de identificare

DenumireAEI SRL
CUI15464521
Nr. Registrul ComerțuluiJ12/1377/2003
Data înmatriculării29 mai 2003
Forma juridicăSocietate Comercială Cu Răspundere Limitată
Cod CAEN2011
AdresăMĂNĂSTIRENI COM. MĂNĂSTIRENI, Cluj
Website

Asociați și administratori

Se încarcă…

Dosare în instanță

Se încarcă…

Mărci înregistrate (OSIM)

Se încarcă…

Contracte cu statul (SEAP)

Se încarcă…

Firme similare

Se încarcă…

Întrebări frecvente

Cât de veche este AEI SRL comparativ cu firmele din același domeniu?

AEI SRL s-a înființat în 2003, având 23 ani vechime. Din cele 76 firme active cu codul CAEN 2011 la nivel național, este mai veche decât 65,8% dintre ele.

Câte firme cu același domeniu de activitate există în județul CLUJ?

În județul CLUJ activează 1 firme cu codul CAEN 2011. AEI SRL este una dintre ele.

Câte firme cu cod CAEN 2011 au fost radiate în total?

Din cele 104 firme înregistrate cu CAEN 2011, 28 (26,9%) au fost radiate până în prezent. AEI SRL NU mai este activă.

Este AEI SRL plătitor de TVA?

AEI SRL NU este plătitor de TVA la ultima actualizare din ANAF.

Date agregate din surse publice (ANAF, ONRC, Monitorul Oficial, portal.just.ro, SEAP, OSIM). Ultima actualizare: 31 iulie 2026. Numele persoanelor fizice sunt afișate public ca inițiale, conform GDPR.